PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 28. února 2014

Jaro

Tak nám téměř začalo jaro, nebo počasí tomu tak naznačuje. Vánoční výzdobu jsme schovali do bedny a zimní oblečení taky.
Konečně budeme moci trávit víc času venku a jezdit na výlety.Jeli jsme si autobusem koupit jarní botky do Opavy. Zašli jsme si na oběd a užili si pěkný den.

Adámek dostal koloběžku, bohužel je na něj hodně veliká. Myslela jsem , že Matěj by na ní mohl jezdit, ale ten se stále drží svého kola, i když na něm neumí.

Chodíme na návštěvu k našim kamarádkám Amálce a Elence. Holky pro Matěje k narozeninám připravily vystoupení a moc se jim povedlo.S Amálkou si hrají na školu a tak si Matěj vzal sebou na návštěvu i aktovku.

Žádné komentáře:

Okomentovat