PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pondělí 27. srpna 2012

Ráno jsme s klukama zašli do školky. Adámek si byl pro značku v šatně. Kluci to tam okoukli, Matěj jako starší bráška mu vše ukazoval, paní učitelce řekli,že se do školky těší. Adámek při odchodu plakal, že tam chce zůstat a vařit, mají tam velkou krásnou kuchynku.
TAkže v pondělí nastupujeme.


Odpoledne jsem byli s Matějem v kině na Rebelka, moc pěkná pohádka. Matýsek byl nadšený. BYli jsme si koupit chipsíky, kofolku a gormita, tak pro nás takové pěkné odpoledne. Adula ten byl zas s tatkou na bazéně a pak na hranolkách.


Žádné komentáře:

Okomentovat