PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

úterý 28. srpna 2012

Rozloučení s prázdninama
dnes babička přichystala klukům rozloučení s prázdninama. Dopoledne byli na procházce v zámecké zahradě, pak si šli koupit něco do hračkářství, Matěj samozřejmě gormita (prodávají je v neprůhledných sáčcích, naštěstí vylovili takového kterého ještě nemáme), Adam si vybral puzzle. Byli  jsme v restauraci na obědě a jejich oblíbené tmě (kofola - je černá jako tma), pak jsme šli na bazén a na zmrzku. TAk si kluci užili pěkný den.

Prázdninové učení tímto ukončuji. Samozřejmě, že budeme pokračovat v učení dál, ale už to nebude tak intenzivní, jelikož začnu chodit na plný úvazek do práce a to na dvanáctihodinové směny.
Když budeme mít novou hru nebo nějaký nový úkol, určitě vložím do příslušných štítků.
Na začátku prázdnin jsem měla předsevzetí naučit Matěje barvy a počítat do desíti, což se mi povedlo a myslím, že jsme toho rozvinuli ještě víc.

Prázdniny utekly poměrně rychle, ale tento týden už začíná být opravdu kritický :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat