PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

středa 3. prosince 2014

Škola

Matěj nosí samé jedničky a jedničky s hvězdičkou, tak jsem dnes mluvila s paní učitelkou jestli mu to opravdu dává, že to umí.
Paní učitelka mě uklidnila, že opravdu vše krásně umí, samozřejmě, že je v grafomotorice a ve výslovnosti pozadu, ale to ovlivnit nemohu, učíme se, takže postupně se to bude zlepšovat.
Není prý vůbec oproti ostatním dětem pozadu.
Problémy nastanou ve třetí třídě, kdy začne násobilka, vyjmenovaná slova, ale to je daleko.
Jsem hrozně ráda, že máme paní učitelku kterou máme, je úúúúúúžasná. I za tu chvilku co ji máme si myslím, že jsme nemohli najít lepší.
Jako malé poděkování paní učitelce, slečně asistentce, paní Malé a paní družinářce, jsme s Matýskem nachystali malý dáreček pod stromeček.

Žádné komentáře:

Okomentovat