PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 28. února 2014

Kineziologie

S paní logopedkou, která dělá i kineziologii jsem řešila Matějův psychický problém s chozením na záchod. Už to tady jednou bylo, je tomu tak půl roku a teď je to zase. Matěj je schopný jít i 5x do deseti minut na wc. Před odchodem někam i třikrát.... Je to únavné.
Zdravotní broblém v tom nebude.

Takže s Matýskem vyzkoušela nějaký kineziologický postup a cvik a vyšel jí tlak, být nesvůj.... Pravděpodobně bude vše následkem školy, bylo toho teď na něj opravdu moc, ze všech stran škola. Dáme tomu trošku pohov a snad se to upraví

Žádné komentáře:

Okomentovat