PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 6. prosince 2013

Mikuláš

TAk i k nám došel ČERT A MIKULÁŠ.
Kluci se statečně připravovali, jakmile došel tak si nemohli vzpomenout na první slova básničky, ale společně jsme to zvládli.
Atmosféru nám zpříjemnil výpadek elektřiny, byl jen krátký, ale spojení s historkou, že to byla práce čerta, zapůsobilo náramně.
Hodně se jim líbil sněhulák, který mění barvy, dostali od babičky Janičky v balíčku.My jsme jim kromě sladkostí a ovoce dali lístek do kina na pohádku Ledové království.
Dnes jsme byli v kině a byl to moc pěkný příběh, bez násilí, takový ten klasický kde je dobro a zlo.Ve školce na Mikuláše nebyli, ale měli schovaný balíček dobrot, tak z něj měli také radost.
Tento rok se nám Mikuláš nějak rozdělil a ještě měli dalšího od druhé babičky a dědy no a nakonec ještě jeden přijde od tety Zuzky.

Žádné komentáře:

Okomentovat