PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

čtvrtek 28. listopadu 2013

Alergie / intolerance na mléčný cukr

Takže to u nás vypadá tak, že Matěj má vysazené téměř veškeré mléčné výrobky.
Plynatost, bolesti břicha však stále pokračují.
Dnes jsme s panem alergologem (kterého moc doporučuji jako lékaře. Dr. Váňa) řešili jak pokračovat dál. Do konce týdne bude užívat lék který užívá na žaludek (kvůli zvětšeným krčním mandlím), kdyby bolesti pokračovaly tak se na týden lék vysadí a uvidíme jak budeme pokračovat dál.
Každopádně dodržujeme dietu. Dnes jsem sojové mléko dávala do špenátu a byl výborný. Sojové jogurty může již také jíst a chutnají mu.
Nevěděla jsem jestli můžeme již nasadit sojové výrobky a prý můžeme. Takže zítra se chystám provětrat peněženku ve zdravé výživě :-(

Žádné komentáře:

Okomentovat