PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

sobota 3. srpna 2013

Co se děje

Další týden máme za sebou.
Vedra jsou úmorná, tak jsme spíš doma nebo vycházíme jen ráno :-)
Adam začal být neskutečně protivný a tak si s manželem říkám, že ještě začneme řešit chování Adama místo Matěje. Je neskutečně umíněný, uřvaný a tvrdohlavý, je opravdu těžké s ním vyjít.

Matýsek se celý týden učil, v něčem udělal velké pokroky, ale to napíši v prázdninovém učení.

Našli jsem chůvu a já mám ze slečny moc dobrý pocit, doufám, že vše bude probíhat dobře a kluci budou spokojeni.

Adámek byl zraněn. Utíkal a zabrzdil zubama o kuchyňku, takže vyšetření přez zubaře, chirurgii, rtg.
Naštěstí jen vnitřní modřina a možná půjdou přední zuby ven.Měli jsme návštěvu tetu Lucku s klukama, šli jsme na nanuka, brodili se polem a dělali si cestu obilím a nakonec výpravu ukončili v hračkářství. Adam si koupil velké auto a Matěj figurku zombie.

Další den jsme byli v kině na Padouch 2, bylo to lepší než Příšerky 2, hodně jsme se nasmáli.Matěj byl u zubaře, měl jeden kazík, vrtání zvládl bez cuknutí.


Hurá do dalšího týdne :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat