PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

středa 3. dubna 2013

KOžní vyšetření

Matěj měl již přez rok něco na nehtu na noze, vyzkoušeli jsem spoustu mastiček, vodiček a koupelí. Nic nepomáhalo. Dnes jsme na vyšetření zjistili s radostí, že to není plísen, Matěj dostal krém a musíme mazat.

Probírali jsme alergii, jelikož jako malý měl náběh na atopický ekzem a to spolu úzce souvisí. Prozatím alergie na zvířata u nás není prokázána, testy negativní, paní doktorka mi řekla, že většinou tyto alergie se ukáží až kolem desátého roku.

Probírali jsme i případnou alergii na lepek. Zítra budu volat na alergologii a dořešíme i toto téma asi opakovaným testováním. Poslední dobou si stěžuje na bolest břicha...


Žádné komentáře:

Okomentovat