PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

středa 3. října 2012

Ve školce měli dnes divadlo, kluci byli moc rádi. Vykládali, že bylo o smolíčkovi a jelenovi, tak snad to je pravda. Adáme říkal něco i o karkulce, tak opravdu nevím.
Zítra jdou do kočičího útulku zanést jídlo, které děti nosily do školky. To budou mít zas radost, kočky oba milují a pokaždé co jdem kolem tak si vybírají kočičku kterou si vemou domů. Jsme domluvení, že až nás opustí náš pejsek, tak si pořídíme ještě jednu kočičku.

Matýsek tedy dostává opět pochvalné nebo kárající tečky. Dnes jak přišel ze školky, tak se hned šel podívat jak je na tom. Zatím vyhrávají dobré, ale když si ho zaslouží dávám špatné a nešetřím ho. V pátek se to rozlouskne a uvidíme jestli ten jeho virus attack bude nebo ne.
Adámkovi tam taky občas narkeslím puntík aby nebyl odsunutý.

Žádné komentáře:

Okomentovat