PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

středa 25. července 2012

Relax
ráno nám odjel Adámek k babičce a večer ho zas přivezou, ale pro mě a pro Matýska to je odpočinkový den, byli jsme na bazéně , nakupovat, v restauraci na oběd, prostě klídek a paráda, hráli jsme spolu hry na počítači, koukli na pohádku..... Na bazéně Matěj chtěl sjet tobogán, měla jsem tedy strach, bývá mi nevolno na takových atrakcích, no měli jsme strach oba ale šli jsme do toho a bylo to super, jen zas dlouho nepojedem :-)
Učení jsme se dnes tedy vyhli, ale vzali jsme do ruky knížku (obrázky vložím do prázdninového cvičení),  fotky které vložím se dají vytisknout a můžete je použít doma, některé jsou super cvičení.

Žádné komentáře:

Okomentovat