Proč



Byla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

neděle 15. července 2012

Konec rodičovské dovolené

Zítra nastupuji po dvou rodičovských "dovolených" do práce, tedy po šesti letech a leze na mě opravdu smutek, už nebudu s klukama tolik času, bude se mi stýskat :-) Už to nebudou ti moji malí kluci.
Každopádně to již potřebuju a kluci taky. Matěj dnes radostně koukal na kalendář, že je tam nakreslená přeškrknutá maminka (jakože budu v práci a ne doma), tak se těší asi i kluci.
Naštěstí mi zaměstnavatel a paní vedoucí vyhověli a upravili mi po dobu prázdnin pracovní dobu, takže dopoledne budu s klukama a až se vrátí manžel z práce jdu do práce a nebo na noční směny.
Jsem zaměstnána v zařízení pro osoby se zdravotním postižením (mentálním) v přímé péči, na práci jako takovou se moc těším, naštěstí do pracovního procesu budu zařazena pomalinku a jako člověk navíc, takže budu mít dost času se na vše připravit a podívat. Doufám, že klienty něčím obohatím a oni mě také.

Žádné komentáře:

Okomentovat