PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 18. září 2015

Schémata - pravidla - úkoly

Nemůžu říct, že by kluci nefungovali, ale schéma práce jim pomůže a já to nemusím stále dokola opakovat.
Matěj už může mít psané a Adámek prozatím kreslené.
Pravidla jsme již jednou dělali, tím jak se přestavoval pokojíček se zašantročili a udělali jsem si je znovu, podepsali a u nás toto opravdu funguje.

Řešíme už i naše spaní, kdy kluci v noci přelézají za mnou do ložnice, takže se to snažíme odstranit.
U Matěje je to velký problém.Tady na radu psychiatričky a i logopedky jsem udělala Matýskovi takový výběr co může dělat.
Má s volným časem docela problém, bud by hrál na notebooku nebo na tabletu, nebo koukal na televizi a když si hrají s bráchou tak to brzo končí pláčem. Takže tady má výpis toho co může dělat, když mě napadne něco dál připíšu.

Žádné komentáře:

Okomentovat