PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

čtvrtek 23. července 2015

Střípky z prázdnin

Prázdniny si užíváme, klukům jsme dodělali nový pokojíček a mají tedy ten největší pokoj v bytě,  kluci jsou spokojení, snad jejich hádky tímto alespoň trošku utichnou.
Učit se neučíme, jen logopedii, koukáme na televizi, užívají si volný čas s počítačem, téměř bez omezení, prostě máme pohodu.
Koupák
 
 
 
Teta za týden rodí :-)

Adam na lovu slimáků s dědou na zahrádce.


Výlet Davidů MLÝN - teta kluky dostala na lanové centrum, nikdy se tam ještě neodvážili, takže pro nás velký zážitek, pak jsme šli do keramické dílny, mrknout na ryby do rybníčku a na dobrý oběd.


 

Žádné komentáře:

Okomentovat