PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 26. června 2015

Poslední školní a školkové týdny

V poslední době tak nějak nestíháme.
Stále je něco tak něco málo z dění.

Adámek se školkou byl v divadle.  Měl ukončení školy na nečisto, kde se opíkali buřty a s budoucíma paní učitelkama si řekli, že se v záři setkají v lavicích.
Potom měli pasování na školáčky, dostali dárečky a trička předškoláčků.


Pasování.


S Matýskem a kamarádem Vojtou.


Opíkání školy na nečisto.

Budoucí paní učitelky s dětma. Adámek furt říká, že chce paní učitelku Ivanku, prý je moc hodná a krásná.Matěj v pozadí s dětma na výletě.Dny města Bruntál. Ty si kluci tentokrát super užili. Jezdili na kolotočích, koupili si plno mlsek a samozřejmě nemohl chybět plyšáček a pisto.


Ještě v neděli jsme šili na koncert Mig 21Mates byl pasován na čtenáře, byl z toho nadšený a pyšný.


 
 
Adámek ukončil školku už ve čtvrtek, poslední týden se stále vyptával kolik ještě dní do prázdnin. Takže chodil se mnou i na cvičení. Nebyl tam  šťastný, kolektiv ho nepřijal a měl s tím velký problém.
Proto když dítě má někam přestupovat, opravdu to zvažujte.


VYsvědčení. Ani jsem na začátku školy nedoufala, že to dopadne takto, co já ani nedoufala, že se dostane do druhé třídy a Matěj má samé jedničky. Jsem tak pyšná a tak šťastná.
Byla to velká dřina, teď máme doma minimálně týden ne-li deset dní kdy o učení doma ani slůvko.
Jeho práce a hlavně i práce paní učitelky a paní asistentky, byla obrovská.


 
 
Od paní Malé dostal diplom za práci u ní  :-)
Za sběr baterek tímto děkuji i všem u mě v práci, u manžela v práci a paní Aleně, získal druhé místo, dostali dort, fixy a pochvalu třídního učitele.
 


Za vysvědčení jsem šli do kina.
Adámek dostal předplatné Mateřídoušky a ptáčka kterého si hodně přál.
Matýsek ten zas nové pouzdro, předplatné ABC a penízku do pokladničky na ten jeho notebook.
Žádné komentáře:

Okomentovat