PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

neděle 17. srpna 2014

Učení

Učení opravdu flákáme, každý den tedy cvičíme dle pokynů z rehabilitace, aby se Matějovi ta skolioza opravdu neposunula někam dál.
K učení se dostáváme tak 3x za týden, snažím se ho ale opravovat, hodně čteme a vykládáme si.

Čtení. Začala jsem klukům víc číst, stále dokola jsme četli časopisy, jejich oblíbenou knízku encyklopedii zvířat a strašidelné pohádky a ted jsme začali číst pinokia, kluky to baví a určitě od ježíška dostanou zas nějakou pěknou knihu.


Učení


co nepatří do věcí, tvoření vět. Byla to docela hrůza, chtít po Matýskovi odpověď v celé větě, protože to není.... furt dokla tvořil věty, protože není to.... protože není... Prostě dát tu větu dobře byl velký problém a ani na podesáté větu tak jak má být neřekl.


doplnění do čtverce


co jedí zvířtáka, je to oblíbené téma zvířata, takže toto má opravdu v malíčkustále nedrží dobře tužku, toto uvolňování ruky mu již jde výborně


stříhání - také se lepší

Žádné komentáře:

Okomentovat