PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

čtvrtek 24. července 2014

Rahabilitace

Jednou až 2x za týden budeme chodit na rehabilitace po celou dobu prázdnin, takže ke klasickému učení nám přibylo ještě 2x až 3x za den cvičit. Cítím jak je Matěj z těchto povinností vyčerpaný, bohužel nic nemá zadarmo, vše musí mít vydřené a toto cvičení nemůžeme vynechat.
Každopádně dnes po týdnu cvičení říkala paní na rehabce, že jde vidět, že opravdu cvičí.

Cvičení je pro něj namáhavé, na jednom cviku jsou třeba tři jakoby povely k udržení či protáhnutí a vše spojit dohromady je opravdu složité. Jeho motorika je velmi oslabena a tímto by mohl jít zase krok kupředu.

Žádné komentáře:

Okomentovat