PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pondělí 11. března 2013

Psychiatr - návštěva lékaře

dnes jsme byli po půl roce u psychiatra, Matěj návštěvu zvládl bez problémů, v ordinaci si hrál s plyšákama a k paní doktorce mluvil otočený zády, pak na vyzvání řekl básničku, ale opět bez pohledu či alespon menšího natočení k ní.
Mluvili jsme o tom co se zlepšilo a jak vidno Matěj jde dopředu, sice pomalinku ale jde. Někdy dlouho stojíme na místě ale pak to skočí a vidím tu práci která mě stojí tolik úsilí.
Bavili jsem se o kineziologii, o biofeedbecku.

Nootropil nyní brát nebude. Matěj jej má tedy vysazený a musím říct, že vidím zlepšení, uklidnil se.
Neminou nás však léky. Nebudu proti nim bojovat, i když nejsem z toho nijak nadšená. Budu muset zas načíst něco o medikování.

Debata o škole byla také přínosná, jsem ráda, že nám řekla své zkušenosti se školami v Bruntále a více pořešíme na SPC.

Doporučila nám užívání EYE-q. Výsledky se prý projevují až při dlouhodobém užívání přípravku, třeba půl roku.... Takže budeme pokračovat v užívání.

Řešili jsem další metody k pokroku a práci s Matějem.
Za půl roku další návštěva.

Žádné komentáře:

Okomentovat