PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

úterý 26. března 2013

Bezlepková bábovka

pustili jsme se s klukama do bezlepkové bábovky, těsto bylo jiné konzistence, takové hutnější, bábovku jsme dali do trouby, docela vypadala normálně, ale jak jsem ji vyndala tak se mi jakoby srazila. Pravděpodobně má na to vliv lepek, protože jsem děla vše jako normálně. Na fotce je bábovka ještě v přijatelném stavu, do pěti minut se mi zmenšila na polovinu.
Kdyby měl někdo radu co s tím, budu ráda.Na druhý den, jsem šla koupit formičky a klukům upekla malé babovičky, sice s lepkem a s třtinovým cukrem.


Žádné komentáře:

Okomentovat