PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pondělí 3. prosince 2012

Prosinec

v pátek jsme byli ve škole, opět procvičovali chybu jak na papíře tak v praxi. Paní učitelka zařadila do školního cvičení i cvičení propojování pravé a levé hemisféry... opakovali také věci z logopedického sešitu, který jí vždy přinesu aby jsme dělaly všichni to stejné.

V pátek bylo také u nás na náměstí rozsvěcování vánočního stromečku a byli tam andělé. Adámek se svezl na kolotoči, koupili si sladkosti a Matěj už chtěl domů, on se rád někam podívá, ale pak rychle domů.

Adámek je nachlazený, tak dnes zůstal doma a Matěj vyrazil sám do školky, byl hrozně rád, že tam bude sám a říkal, že se nemusí o Adámka starat.
Zítra mají ve školce vánoční pohádku, ve středu Mikuláše a příští týden vánoční besídku.

Matěj procvičuje Si a s pomocí obrázku to opravdu umí.
Včera jsme procvičovali výslovnost V.

A náš Matěj nenosí na rukách rukavice ale chobotnice, nevím kde na to přišel, ale říká to tak.


Žádné komentáře:

Okomentovat