PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 5. října 2012

Škola

Mates měl dnes po prázdninách školu. Těšil se, šel do známého prostředí a hned se vrhl do třídky, kde se díval jestli tam je vše co má.
S paní učitelkou jsme prodebatovaly novou logopedii, vysazení nootropilu, paní doktorku Krejčířovou, co vše Mates umí, zapoměl, co budou dělat.

Takže první dvě nebo tři lekce budou opakovací, aby si zopakovali co dělali před prázdninama a mohli najet na nové listy z Feuersteina.

Dnes opakovali barvy, tvary, zkládali např. z dvou trojuhelníků čtverec, říkali si kolik má čtverec stran a bodů, hledali svislou a rovnou čáru. Kreslili čtverec, který otáčeli...

Paní učitelka je  úžasná, provádí opravdu komplexní péči, zahrnuje tam grafomotoriku, matematiku, logopedii, metodu inst. obohacování....

Žádné komentáře:

Okomentovat