PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

pátek 12. října 2012

Nové logico


Matějíček měl s těmito ukoly problém, nikdy nezvládal labirinty nebo jen hodně lehké.

Toto logico zvládl bez problémů, je to jeho oblíbený styl.

Nejtěžší ukol, je to na Matýska ještě moc těžké. Nepochopil vlastně princip ukolu, tak jsme jen tak počítali.  Právě výhodou toho logica je, že si člověk může ukoly přizpůsobit.


Moje první obrázky. Nafotila jsem jen čtyři kartičky z mnoha. Je to moc pěkná hra. Opět si člověk může přizpůsobit pravidla hry. Matěj a Adam to hraje jinak. Kartičky můžeme používat jen na procvičování řeči.
Kartičku si dítě prohídne a pak se obrátí a odpovídá se na otázky. Je to paměťové cvičení a k mému údivu Matěj ho zvládá uplně super.

Žádné komentáře:

Okomentovat