PročByla bych ráda, kdyby tento web byl pomocí pro rodiče stejně postižených dětí, předčasně narozených dětí, dětí s expresivní poruchou řeči a adhd. Pomohl jim vyřešit některé výchovné problémy či je jen navedl na správnou cestu. Chtěla bych tady ukázat práci s naším synem, pomůcky které používáme, různá logopedická cvičení. Ctěla bych Vám předat své zkušenosti se získáváním informací ohledně práce a výchovy s těmtito dětmi a myslím si, že rada od matky stejně či podobně postiženého dítěte je tou nejlepší radou.

středa 5. září 2012

Dnes jsme po týdenní přestávce začali zas něco procvičovat.
Matýskovi jsem dala týden volno a ted v po a uterý jsem byla celý den pryč, takže jsme mohli až dnes. Už vím, že nemůžeme dělat takto velké přestávky. Byla jsem uplně nešťastná když jsem zjistila, že Mates neumí zas počítat do deseti. On to pletl, poprvé u číslat tři udělal chybu pak u šestky... Takže opakovat opakovat a opakovat.

Dělali jsme dnes grafomotoriku, cvičení do kříže, logopedii, logico, protiklady.

- toto cvičení Matýska baví, zvládá to a u cvičení vidím, jak nad tím musí přemýšlet.- z logopedie jsme dělali výslovnost V - umí to krásně, jde prostě vidět, že paní logopedka ho to za jedno sezení naučila. Dělala to hravou formou, že jsou veverky a on to umí.


Žádné komentáře:

Okomentovat